אימייל

info@milyarderforex.com

למי שעדיין לא מכיר אותי, או לא קרא את הסיפורים הקודמים שלי, כדאי שאציג את עצמי. אז נתחיל מההתחלה. קוראים לי אביטל, ואני בת עשרים וחמש. לאחר שסיימתי את לימודיי בבית הספר התיכון, שאגב היו סיוט אחד גדול ומתמשך, הצטרפתי לקהילה של נערות ליווי בחיפה. להיות נערות ליווי בחיפה היה ממש מגניב באותם הימים. מי שהכיר אותי לפני זה בחיים לא היה מנחש שאעסוק בתור אחת מן נערות ליווי בחיפה. מאז שהייתי קטנה חשבתי לעצמי שכדאי שאמצא לי ביום מן הימים שוגר דדי. מישהו מיליונר, שיפנק אותי ושירעיף עליי מתנות, שידאג לכל מחסור שלי, שאהיה בטוחה בין הזרועות שלו. אפילו נכנסתי לכמה אתרי היכרויות של שוגר דדי, אבל זה מעולם לא הצליח לי. אחרי שניים שלושה מפגשים הקשר בינינו נגדע. לא נורא, בתור אחת מאותן נערות ליווי בחיפה היו לי מלא שוגר דדי. כל הלקוחות שלי למן היום הראשון בעבודה מפנקים אותי, בלי יוצא מהכלל. מעבר לכסף שהם משלמים על השירותים של נערות ליווי בחיפה, הם מביאים לי במרבית המפגשים מתנות, ומתנות ממש שוות.

בהתחלה עצם המחשבה שאספק שירותי סקס הציקה לי. הלקוח הראשון שלי היה שי. גבר ממש שרמנטי, די מבוגר, ושמור היטב. היה לי בהתחלה קשה לסגור אתו עסקה ולנקוב בתמחור שיהיה סביר, אבל הוא הציע לי סכום, די נכבד, מה שכל שוגר דדי טוב היה עושה, ולא יכולתי לסרב להצעה המפתה שלו. מהרגע שהוא הציע את השכר שלי עלה חיוך ענק על הפנים שלי, וממש לא הצלחתי לשלוט בו, הוא פשוט התפשט עליי.

להפתעתי, במפגש הראשון עם שי לא הייתי באמת עצבנית, וממש לא הרגשתי אשמה, אבל ברור מאליו שהייתי מאוד פתוחה מינית, בהיותי ייצור מיני מאז ומעולם, ועשיתי את המחקר שלי מלכתחילה. מה שכן הביך אותי ששי גמר מהר מאוד, הרבה לפני שהספקתי בכלל להתחמם. בן אדם, איפה הכבוד שלך לאישה? מה אתה חושב, לאישה לא מגיעה גם לגמור?

החלטתי שלא להתבייש, והטחתי את כל מה שאני חושבת בפנים שלו. וואו, לא תאמינו איך שהפנים שלו נהיו אדומות בשנייה אחת. הוא ישר התנצל והתוודה בפניי שזה בגלל שמזמן הוא לא עשה סקס. הוא היה חרמן והיה לו קשה להתאפק. הודיתי לו על הכנות שלו, והחלטתי לתת לו עוד צ'אנס בפעם הבאה, ככלות הכול לכולם מגיעה עוד הזדמנות, והמפגשים הבאים בהכרח הוכיחו את עצמם…

מאמרים מומלצים