אימייל

info@milyarderforex.com

נמרוד יצא משערי הכלא בו היה בחמש שנים האחרונות ונעמד. שום דבר ואף אחד לא חיכו לו מחוץ לכותלי הכלא והוא החליט לרדת לאילת, לנסות למצוא שם עבודה ולפתוח דף חדש. לקצין המבחן שלו הוא נתן את הכתובת של אחיו באילת, שם יתגורר בתקופה הראשונה עד שיעמוד על רגליו. שעות ספורות לאחר מכן כבר מצא את עצמו בעיר הדרומית וכשסיים להתמקם בבית אחיו ולהירשם במשטרה ירד לחוף הים להנות מהיום הראשון של החופש. בקבוק בירה צוננת בידו, שמש קיצית מעליו ומראה של בחורות יפות בביקיני על חוף הים מסביבו עשו את שלהם והוא התחיל להרגיש את הזין שלו מתעורר. אחרי חמש שנות הימנעות מסקס הוא היה חרמן בצורה לא נורמלית. הוא היה חייב לזיין וכמה שיותר מהר.

הוא נכנס לאחד מבתי הקפה בטיילת בהם היו עמדות מחשב עם חיבור אינטרנט, הזמין קפה והתיישב בתא צדדי ופרטי. הוא נכנס לאתרי סקס בהם ניתן למצוא נערות ליווי באילת והחל לעבור ביניהם. דקות ספורות לאחר מכן כבר מצא מישהי שמצאה חן בעיניו ורשם את מספר הטלפון שלה על מפית שהייתה מונחת ליד כוס הקפה שלו. נמרוד סיים את הקפה במהירות ויצא. מביתו של אחיו הוא התקשר ולאחר מספר צלצולים ענתה לו  בחורה עם קול סקסי מעברו השני של הקו, הזין שלו כאב עוד יותר ובסיומה של השיחה  כבר הייתה לו כתובת אליה יוכל להגיע.

"אוח, אני מת, כן" גנח כשהיה בתוכה חצי שעה לאחר מכן "כן, איזה כוס חם ולוהט" היא הרימה אליו את אגנה כשנכנס ויצא ממנה בעוצמות מטורפות, מגביר את הקצב יותר ויותר. הוא הרכין את ראשו והכניס את אחד משדיה המושלמים לפיו למציצה ארוכה תוך שהוא ממשיך להיכנס ולצאת ממנה. הוא גמר בתוכה בצעקה, שפריץ הזרע שיצא ממנו אחרי כל כך הרבה זמן נזל בתוך נרתיקה הלוהט. הוא נשכב לידה, נשימתו חוזרת לאט לסדרה. היא התרוממה לכיוונו והחלה ללקק אותו לאורך גופו. כשהגיעה לזין שלו העמידה אותו שוב בלשונה ורכבה עליו בפראות, ידיו על מותניה מרימות ומורידות אותה מעלה מטה. הוא גמר שוב בתוכה, מסופק לחלוטין.

היא הייתה הראשונה מבין אותן נערות ליווי באילת אליהן הגיע.

מאמרים מומלצים