אימייל

info@milyarderforex.com

אלפי שלומות לכולכם,

קוראים לי אביטל, ואני גרה ועובדת בתור נערת ליווי בתל אביב. ואולי תתפלאו לשמוע, אבל אני אוהבת את מה שאני עושה, ובניגוד למה שנהוג לחשוב, אף אחד לא מכריח או הכריח אותי להיות נערת ליווי, וממש לא הגעתי מבית דל באמצעים, פשוט החיים הובילו אותי לעסוק בזה, ואני די גאה במשלח ידי. התחלתי לעבוד בתור נערת ליווי כאשר היה לי מספיק כסף לשכור את אחת מתוך דירות דיסקרטיות בתל אביב. לא רציתי לעבוד בבית מלון קר ומנוכר, ולשלם הון תועפות על לילה בבית מלון, כאשר בפועל קיבלתי תשלום רק על שעה עד כמה שעות של עבודה. אז עבדתי בכמה עבודות זמניות, וכאשר חסכתי מספיק כסף ויכולתי כבר להרשות לעצמי מבחינה כלכלית, שכרתי דירה דיסקרטית בתל אביב, והתחלתי לפרסם את שירותי הליווי שלי.

אומרים שאין דבר כזה במקרה, ושהכול מכתוב מראש בחיים, אבל נחשפתי לענייני עבודת הליווי ממש במקרה, וכך היה. ביום בהיר ורענן הלכתי לתומי ברחוב, כאשר גבר מרשים עצר אותי לפתע ואמר לי – "בואנה, את פשוט מושלמת בשבילי". אודה ולא אבוש, אני רגילה לקבל מחמאות בקצב מסחרר מגברים, אבל טרם יצא לי להיתקל בכזאת ישירות.

הייתי נבוכה לרגע, והגבר הבחין בכך מיד והתנצל. "הרשי לי להציג את עצמי. קוראים לי אדר, ואני מייצג סוכנות ליווי. יש לך את כל החבילה, כמו שאומרים, והייתי רוצה, אם לא אכפת לך, לזמן אותך לראיון עבודה אצלנו".

לרגע ממש נעלבתי, והטחתי בו – "מה, אני נראית לך זונה? כתוב לי משהו כזה על המצח?"

אדר השיב מיד – "ממש לא. את פשוט נראית מדהים. ולא נראה לי שתתנגדי להרוויח המון כסף. נערת ליווי היא ממש לא זונה. היא זוכה לכבוד ולהערכה בהתאם. כמו גם לקהל מעריצים נלהב, שהולך אחריה באש ובמים. מה דעתך להיפגש אתי מחר?"

חשבתי ברצינות על דבריו. עבדתי בתקופה האחרונה, כאמור לעיל, בכמה עבודות, האם לא כדאי שארפד לעצמי קצת את החיים שלי? חסל סדר העבודות המזדמנות, יחי החיים הטובים. להפתעתי יצאו לי המלים הבאות מהפה – "אין בעיה, זה המספר טלפון, תתקשר אליי חופשי". נפרדנו לשלום, ומאוד מהר שכחתי מהמפגש עם אדר.

לאחר חצי שעה הטלפון הנייד שלי זמזם, היה זה ממספר חסוי. למרות שאני רגילה שלא לענות למספרים חסויים, משהו אמר לי לענות הפעם, ועל הקו היה אדר. שוחחנו קלות, וקבענו להיפגש במשרדי סוכנות הליווי בארבע אחרי הצהריים. הגעתי בשעה היעודה למשרדים מאוד מפוארים, ואדר ישב עם עוד אישה לידו. הם הסבירו לי את תהליך העבודה, אבל ציינו שאני חייבת לשכור את אחת מן דירות דיסקרטיות בתל אביב. לא הבנתי בדיוק למה, והם הסבירו לי – "באם תשכרי דירה דיסקרטית בתל אביב תייצרי סביבת עבודה נעימה, בעת הבילוי האינטימי שלך עם הלקוחות. הדירה הדיסקרטית צריכה להסביר פנים, ולהיות תמיד נקייה ומאווררת, נוחה ומסודרת. ככל שתשקיעי יותר, כך תקטפי יותר פירות".

ומכיוון שכבר חסכתי מספיק כסף, מיד חתמתי אתם על חוזה עבודה, והלכתי לשכור שתי דירות דיסקרטיות בתל אביב, ליתר ביטחון…

מאמרים מומלצים