אימייל

info@milyarderforex.com

הוא היה אחד הלקוחות החביבים שלי. גבר בגיל העמידה, עם כרס קטנה, גובה ממוצע ובעל חזות רגילה לכל הדעות. הוא היה נשוי, וכמו מרבית הגברים בימינו, תמיד חיפש עוד סקס גם אם זה בתשלום ומחוץ לבית. את אותם שירותי ליווי שסיפקתי הוא אהב וניצל כל דקה בשעה השבועית שלנו יחד. רק דבר אחד הוא ביקש, לקרוא לו הדוד החרמן כשאנחנו מזדיינים. זרמתי אתו, הוא הלקוח והוא משלם.

"בואי לדוד שלך, ממי, תזייני אותי" גנח כשרכבתי עליו , מגבירה את המהירות ונהנית מהבעת פניו. הזין הגדול והשמן שלו היה בתוך הכוס שלי והרגשתי טוב מאד כל סנטימטר ממנו. הנרתיק שלי מתכווץ על הזין שלו בלחיצות עדינות. הוא אחז במותניי והניע אותי קדימה, אחורה, מעלה ומטה. גניחותיו הולכות ונעשות רמות יותר. הוא הגביר את הקצב כשהרגיש שהוא קרוב לגמירה, צועק בקול כשגמר בתוכי. הרגשתי את הפעימות הקטנות של הזין שלו בזמן שהזרע שלו זרם בתוכי, נשקתי לו קלות וקמתי למקלחת.

הוא לקח ויאגרה כל פעם שבא אלי, לא רוצה לאבד אף רגע בשעה השבועית של אותם שירותי ליווי שלו איתי. שניות ספורות לאחר כניסתי למקלחת הרגשתי אותו נעמד מאחורי, ידיו חפנו את שדי והוא הצמיד אותי אליו. הזין שלו עמד כמו טיל בליסטי ואני הרגשתי את הרטיבות בכוס שלי שוב. הוא כופף אותי מעט קדימה, מושך את ישבני לכיוונו. פיסקתי את רגלי ופתחתי את שפתי הדגדגן שלי בשתי ידיי. הוא נכנס לתוכי במהירות, הזין שלו מגיע כמעט עד צוואר הרחם שלי. "תזיין אותי, תטחן אותי, דוד חרמן שלי" גנחתי בצרידות, הוא הגביר את הקצב עוד ועוד, גניחותיו מאחוריי וידיו על שדי. הכוס שלי להט מהנוכחות של הזין שלו בתוכי, אגני מתנועע כנגדו בתנועות סיבוביות שרק גרמו לו להגביר את הקצב עוד יותר. הוא זיין וזיין, גומר בתוכי שוב ושוב.

כשחזרנו למיטה, עדיין לחים מהמים, הוא השכיב אותי על הגב, לעוד סיבוב אחד אחרון. הכוס שלי כבר שרף, אבל הוא המשיך עוד ועוד עד שגמר בפעם האחרונה על הבטן שלי.

מאמרים מומלצים