אימייל

info@milyarderforex.com

ישבתי מול היומן הפתוח ורשמתי את הפגישה שיועדה לאותו ערב עם יותם. נראיתי מדהים יחסית לגילי, אישה בת ארבעים עם נתונים של בחורה בתחילת שנות שלושים. בזמן שנפרדתי מיותם בחום בשיחת הטלפון נכנסה עמליה בתי הכוסית ונשקה קלות על מצחי. הייתי אם חד הורית לילדה בת עשרים ומעולם לא הרגשתי צורך להכניס גבר אחד לחיי שיכבול אותי אליו. עמליה גדלה בבית  של אם נימפומנית, מתפרנסת מסקס ומשלבת הנאה עם עסקים מכניסים תרתי משמע.

כשסיימה את התיכון, הציעה לי בחיוך להצטרף אלי לחגיגות הסקס שלי. "אולי נפתח עסק משפחתי של נערות ליווי בשני דורות". כשהבטתי בה בהלם מוחלט, צחקה בקול וביקשה שאסגור את פי…

"את לא היחידה שמרוויחה פה מסקס, אמא" אמרה לי "יש לי ארבעה לקוחות קבועים משלי כבר שנה". נו, טוב. ההלם עבר תוך יומיים ואיחדנו כוחות. ארבעה לקוחות שלי ועוד ארבעה שלה הספיקו לנו בהחלט. כולם עודכנו שאנו נערות ליווי  של אם ובת, ופתחנו בפניהם אופציות להנות משתינו. אף אחד לא היה צריך הזמנה נוספת, והם טעמו משני הדורות.

כשיותם  הגיע למחרת עמליה בילתה בקומה התחתונה של ביתנו עם עידו, לקוח נוסף שלנו. את אנקות ההנאה שלו היה קשה לפספס כשטחן אותה עד דק מאחורי דלת חדרה. חייכתי ליותם ומשכתי אותו לקומה העליונה. החלוק השקוף שלבשתי לא השאיר לו מקום לדמיון והוא קרע אותו מעלי בפראות ברגע שנכנסנו לחדר השינה. עוד לפני שהספקתי להגיב הוא הטיל אותי על המיטה, התפשט במהירות וחדר אלי בכוח רב לתוך הכוס החם והרטוב שלי. הוא תפס את רגלי והרים אותן כלפי מעלה בזמן שהתרומם בתוכי. הזין שלו נכנס עמוק וחזק יותר לתוך הכוס שלי "אוח, כן, חזק" צעקתי והוא הגביר את הקצב של הזיון. גומר בתוכי שוב ושוב עד שנפל עלי באפיסת כוחות מוחלטת. בלהט הזיון אפילו לא שמנו לב לנוכחותם של עמליה ועידו בפתח החדר. הם הצטרפו אלינו למיטה הענקית, ובתוך שניות התחלנו להזדיין באורגיה משותפת ומטורפת. שני לקוחות מול שתי נערות ליווי נימפומניות, אמא ובת.

מאמרים מומלצים