אימייל

info@milyarderforex.com

לכל מיודעיי היו שלום,

איך אתם מרגישים בבוקר שטוף שמש שכזה? אני מקווה שטוב. אבל איפה שכחתי את הנימוסים שלי? אתם בכלל לא מכירים אותי. אז מוטב שנתחיל למן ההתחלה. שמי איה, קצר ולעניין, ואני נושקת לשלושים. אני בחורה צנומה, ודי נמוכה, בסך הכול מטר ושישים. בורכתי בנתונים טבעיים מעולים, אני סוחפת אחריי אנשים, ולכל מקום שאני הולכת אני נהיית ישר מסמר המסיבה.

הצטרפתי לאחוות נערות ליווי בירושלים כבר לפני כשמונה וחצי שנים, ונראה שמאז שנהייתי אחת מאותן נערות ליווי בירושלים חיי השתנו מבלי היכר. לעבוד בתור נערות ליווי בירושלים זה ממש לא עניין של מה בכך. מדובר אודות עבודה בסגנון אחר. ממש לא מסוג העבודה שמגיעים למשרד, מדפיסים בתשע בבוקר כרטיס, ובסיום יום העבודה, בחמש אחרי הצהריים הולכים הביתה, כי אם אני עובדת לפי תכתיבים של לוח זמנים גמיש, בעוד אני קובעת לעצמי את שעות העבודה שלי לפי איך שבא לי.

נהייתי אחת מן נערות ליווי בירושלים כי קיבלתי כל מיני הצעות מפתות מגברים מסוקסים שנפגשתי אתם מפה ושם, עד שיום אחד איתי, בחור שנהגתי לצאת אתו לפעמיים, הציע לי להצטרף לצוות נערות ליווי בירושלים שבסוכנות הליווי שהוא מנהל באופן אישי. בהתחלה הרעיון נראה לי ממש מופרך, אבל אחר כך נרגעתי, השקעתי קצת מחשבה בנושא, והסכמתי. הייתה זאת השנה השניה ללימודי הרפואה שלי, וגיליתי כי קשה לי לכלכל את עצמי בתור מלצרית בירושלים, והחלטתי להיכנס לגובה האריות.

לא ממש הבנתי איך הדברים עובדים, אבל האמנתי בכל לבי שאם אני כל כך מצליחה בלימודים כאלו קשים, אז מה זה להיות נערת ליווי? אוכל את כמו לחם. וכך גם היה. הלקוח הראשון שלי היה משה. בחור שמנמן, הקרס השתפלה לו מהחולצה האלגנטית שלו, השיער שלו ראה ימים טובים מאלה, אבל היה לו ריח נהדר. בתחילת הפגישה שוחחנו קצת על ענייני חולין. הוא סיפר לי שהוא בן חמישים ושש.

היה לו פטיש שנצרף עוד מישהי למיטה, ואחרי היסוס קל הסכמתי. בהתחלה זה היה מביך, כי מעולם לא עשיתי את זה עם אישה, אך ככל שעבר הזמן השתחררתי, וגיליתי שזה דווקא מוצא חן בעיניי. המראה שלה היה ממוצע במיוחד, התחלנו להתנשק, פעם שתינו, פעם שניהם ואז שנינו, והייתה אווירה ממש מחשמלת בחדר. היא הבינה שאני "ירוקה" בענייני בנות, והובילה את המפגש. זה היה המפגש המיני הכי טוב שנחשפתי אליו מאז ועד היום…

מאמרים מומלצים