אימייל

info@milyarderforex.com

שלום לכל מי שהגיע לפגוש אותי כעת,

שמי אראלה. אני בת שלושים ושמונה, וכבר מזה עשרים שנים שאני חלק גאה של נערות ליווי באילת. לא כל אחת יכולה להשתייך לקהילה של נערות ליווי באילת. קודם כל, חייבים  להיראות טוב, כמו שאני נראית למשל. אני מטר שישים ותשעה סנטימטר, שוקלת חמישים וחמישה קילוגרם. השיער שלי שחור כמו עורב, חלק ומאוד ארוך, עד כמעט תחילת הישבן שלי. יש לי עיניים שחורות ממזריות, וחיוך שובה לב.

הצטרפתי למסגרת של נערות ליווי באילת לאחר שעברתי מרחובות לאילת, אי שם לפני שני עשורים, ואין רגע שאני מצטערת על ההחלטה הנועזת שלי. למרות שלא תמיד הכול נוצץ, בדרך כלל הדברים מתנהלים לפי שביעות הרצון שלי, ולפעמים הרבה מעבר לזה.

הדבר היחידי שמפריע לי, שאני לא יכולה לנהל מערכת יחסים אמתית, וסביר להניח שלא יהיו לי ילדים אף פעם, אלא אם כן אלך לתרומת זרע ואעבור את כל התהליך לבד, מה שפחות בא לי לעשות.

וזה מביא אותי לסיפור הבא, שבוודאי תוזילו בעקבות הקריאה שלו דמעה או שניים.

פגשתי את דניאל לפני שלוש וקצת שנים. אני קוראת לו דניאל, בשל כבוד לפרטיות שלו, אבל זה לא באמת השם האמתי שלו. דניאל שבה את לבי מן השנייה הראשונה שנפגשנו, ואפילו עוד לפני זה, למן השיחה הראשונית שלנו בטלפון. הוא נראה ממש כמו אל יווני, והאמת שהוא בכלל אירופאי, כבר לא מייצרים גברים כמוהו כיום.

המפגש הראשון שלנו היה מהמם. הייתה בינינו כימיה שלא נראתה עוד כדוגמתה במשך כל שנות עבודתי. ניהלנו שיחות אינטליגנטיות ועמוקות, נפגשנו אחת לשבוע, עד שפתאום שמתי לב שדניאל התחיל להגיע אליי מדי יום, על בסיס קבוע, והיה נשאר בדירה הדיסקרטית שלי כמה שעות טובות. מאוד מהר התחלתי לבטל מפגשים עם שאר הלקוחות הקבועים שלי, פשוט הם נמאסו עליי ובפרט הם נראו לי סתמיים ליד דניאל. להפתעתי הגמורה שמתי לב שאני ממש מתכוננת לפני המפגשים שלנו. התחלתי לקנות בייבי דויל סקסיים, איפור חדש ועדין יותר, ובשמים שהוא אהב.

ואז נפלה עליי התובנה המרעישה – אני פשוט התאהבתי בו! היה קשה לי עם זה, אבל החלטתי לשפוך את לבי בפניו. דניאל אמר שהוא מרגיש בדיוק כמוני, אבל הוא מגיע מבית דתי. הוא כבר הקדים אותי ושוחח עם הוריו על זה לפני שבוע, והם התנגדו לרעיון שנהיה ביחד נחרצות, ואמרו לו שאם לא ינתק אתי מיד את הקשר הם ינשלו אותו מהירושה. לצערי הרב, זה בדיוק מה שדניאל עשה…

מאמרים מומלצים