אימייל

info@milyarderforex.com

שלום לכל הנוכחות ולכל הנוכחים, כמובן,

קוראים לי אביבית, אבל כולם קוראים לי בקיצור אבי, וגם אתם יכולים. אני בת עשרים ושתיים, ומשמשת בתור נערת ליווי מאז שהשתחררתי משירות לאומי, מזה שנתיים. כפי שבוודאי הבנתם, אני בחורה דתייה, אבל דתייה לייט, מכיוון שככל שהזמן עובר אני נהיית הרבה פחות דתייה, בפרט בשל העבודה שבחרתי להיות נערת ליווי. כולם חושבים שלהיות נערת ליווי זה קל, אבל זה ממש לא ככה. לא תמיד יש לי חשק לספק שירותי מין, לא תמיד יש לי חשק להיות נחמדה, אדיבה או מנומסת. לפעמים בא לי שיהיה לי קצת זמן לעצמי, לא לעבוד שבעה ימים בשבוע, שתיים עשרה שעות ביום, בדירה הדיסקרטית שלי. אני רוצה להיות ציפור דרור, להחליט על החיים שלי בעצמי, ולא להיות משועבדת לסוכנות הליווי שלי, שמכתיבה לי את סדר היום שלי.

אבל לא באתי לדכא אתכם היום, יש גם ימים טובים, כמו שהיה לי בשבוע שעבר, ביום שפגשתי את אמיר. אמיר הוא גבר בשנות השלושים המאוחרות לחייו. הגבר הכי מושלם שפגשתי מאז שהתחלתי להתעניין בגברים. איך שגדל לי החזה גברים התחילו להסתובב מסביבי, קיבלתי המון תשומת לב מהם. הם תמיד פרגנו לי וחיזרו אחריי, למורת רוחם של הנשים שבקרבתי.

ובכן, נחזור לאמיר. הוא בהחלט מושא החלומות של כל אישה. הוא מתנשא לכדי גובה מטר שמונים ושש, נראה ממש טוב, ושרמנטי אמתי. נפגשנו, כאמור לעיל, בשבוע שעבר, ביום ראשון בשתיים בצהריים. בדרך כלל אני לא אוהבת להיפגש עם לקוחות בצהריים, כי קשה לי לעשות סקס ביום אור, אבל משהו בקול שלו ממש מגנט אותי, וגם סוכנות הליווי שלי מאוד לחצה עליי.

ובכן, אמיר הזמין חדר בבית מלון יוקרתי, שזה כשלעצמו כבר הייתה התחלה טובה. הגעתי בול בזמן, נקשתי על חדר מספר ארבעים ואחד, ואמיר פתח בפניי את הדלת. נשביתי תוך מספר שניות בקסמיו. כל מה שעבר לי בראש זה מעניין איך הוא במיטה. האמת, זה מעולם לא קרה לי מקודם עם אף לקוח. פשוט ממש נמשכתי אליו, ולפי הבליטה במכנסיים שלו, גם הוא אליי.

נכנסנו ישר לעניינים. התנשקנו בלהט, למרות שבדרך כלל אני לא מתנשקת עם הלקוחות שלי. התפשטנו חיש מהר ועברנו למיטה. לאחר משחק מקדים, הוא חדר לתוכי, ואני הרגשתי ברקיע השביעי. הכלי שלו היה ענק, בדיוק כמו שאני אוהבת.

אני מניחה שבסופו של דבר זה היה אפילו הרבה יותר טוב ממה שציפיתי, מה שבטוח שאני מקווה שניפגש שוב, ומסתכלת כל הזמן על הטלפון הנייד שלי, ומחכה שאמיר יתקשר אליי שוב…

מאמרים מומלצים